• 2016 Yılında Öne Çıkan 10 Converse Modeli

 • 2016-en-trens-converse-modelleri
 • En Popüler Converse Modelleri

  Converse modelleri, 2016 yılında da en sevilen ayakkabı modelleri arasına girmeyi başarıyor. Ortalama 10 yıldır, çeşitli Converse ayakkabı modelleri özellikle gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Beyazdan siyaha birçok renk ve desen seçeneği bulunuyor. 2016 da öne çıkan 10 converse modeli, hangileridir?

  Converse Chuck Taylor Günlük Ayakkabı

  En çok kullanılan Converse modelidir. Hemen hemen her renkte üretilmektedir. En çok siyah ve beyaz renkleri kullanılmaktadır. Spor tarzı sevenler için son derece iyi bir tercihtir. Ucu beyaz olan, bilekte biten kısa spor ayakkabılardır.

  Converse-Chuck-Taylor-modeli

  Converse Chuck Taylor Günlük Ayakkabı-Uzun

  Yine Chuck Taylor serisine ait bir modeldir. Ucu beyaz olan, ancak bileğin 4–5 cm üzerinde biten, uzun formdaki spor ayakkabılardır. Birçok renk seçeneği bulunan bu modellerin genelde beyaz, mavi, lacivert ve siyah renkleri tercih edilmektedir.

  Chuck-Taylor-All-Star-Shoes

   

  Converse Sa Plimsole Spor Ayakkabı

  Kısa formda, üzerinde Converse simgesi bulunan, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen birçok renk seçeneğine sahip olan Converse ayakkabı modelleridir. Erkekler tarafından en sevilen modellerden biridir.

   

  Converse Chuck Taylor As Sparkling Wash

  Mid Spor Ayakkabı

  2016 da öne çıkan 10 converse modeli arasında, en sevilen modellerden biridir. Genellikle tabanı kalın olarak, çeşitli renklerde üretilen bu model, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  converse-all-star-2016-modelleri

  Converse One Star Pro Low Günlük Ayakkabı

  Unisex türünde üretilen Converse modelidir. Hem erkek, hem kadınlar için sevilen bir spor ayakkabı alternatifidir. Özellikle gençler arasında popüler olan modellerden biridir. Ayakkabının üretiminde kullanılan malzeme ise kanvastır. En çok gri renginin kullanıldığı görülmektedir.

  Screenshot_1

   

   

  Converse One Star Pro OX

   Converse modelleri arasında en çok sevilenlerden biridir. Kullanılan malzeme, diğerlerinden farklıdır. Üzerinde converse sembolü bulunan bu modeller, son derece ilgi görmektedir. Özellikle gri, kahverengi ve siyah renkleri tercih edilmektedir.

  Converse Chuck Taylor All Star Speciality Günlük Ayakkabı

  Genellikle düz, kısa formda üretilen ayakkabılardır. Genç kızlar tarafından özellikle beyaz-pembe renkli olanları tercih edilmektedir. Birçok kombin alternatifi bulunan, güzel bir modeldir. 2016 da öne çıkan 10 Converse modeli arasındadır.

  converse-chuck-taylor-all-star-modelleri

   

  Converse Jack Purcell Mid Spor Ayakkabı

  Erkekler tarafından en çok sevilen modellerden biridir. 2016 yılında da, en çok satılan ayakkabı modelleri arasına girmiştir. Özellikle siyah ve krem tonları tercih edilmektedir.

  Converse Chuck Taylor

  Tri Zip Fermuarlı High Kadın Spor Ayakkabı

  Arka kısmında fermuar detayı olan, bayan ayakkabı modelidir. Uzun formda üretilen bu modeller son derece sevilmektedir.

  2016-converse-modelleri

  Converse Chuck Taylor Dainty Ox Kadın Spor Ayakkabı

   Tabanı ince olan bayan spor ayakkabılardır. Özellikle gri rengi gençler arasında en çok kullanılan modeller arasındadır. Genç kızlar tarafından tişört, jean pantolon ve taytla kombin edildiği sıklıkla görülmektedir. Bu modellerin özellikle rahat olduğu bilinmektedir.

  converse-modelleri 

  BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
 • Reklam Alanı
 • xs
SOSYAL MEDYA
Maxioutlet Hummel Banner
FACEBOOK'TA TAKİP EDİN
TWITTER'DA TAKİP EDİN
INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN
No images found!
Try some other hashtag or username